Reitingai kyla į viršų

Reitingai kyla į viršų

Reitingai kyla į viršų

Pastarosios gyventojų apklausos rodo kylančius Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) reitingus.

Tai, kad pastarąjį mėnesį visuomenės pasitikėjimas LSDP augo, o jų oponentų atskilusioje Lietuvos socialdemokratų darbo partijoje (LSDDP) šiek tiek sumenko, ekspertai sieja su suintensyvėjusia LSDP komunikacija ir viešojoje erdvėje plačiai transliuotais partijos reklaminiais klipais.

Visgi politikos ir viešųjų ryšių ekspertai neskuba kalbėti apie krizės LSDP ir apskritai socialdemokratų stovykloje pabaigą. Nors, viena vertus, jie teigiamai atsiliepia apie LSDP inicijuotas viešųjų ryšių akcijas, kurios savo kokybe gerokai pralenkė ankstesnius jų mėginimus reklamuotis ir komunikuoti su visuomene, tačiau, kita vertus, pažymi politologai, Gintauto Palucko vedamų socialdemokratų potencialas lieka stipriai priklausomas nuo Gedimino Kirkilo vadovaujamos LSDDP.

Pasak jų, LSDP ir kol kas nepakankamai visuomenėje atpažįstamo G. Palucko tolesni reitingai priklausys ne tik nuo to, ar jie patys tęs pradėtą partijos komunikaciją, bet ir nuo to, ką darys viešojoje erdvėje praktiškai nesireiškiantys LSDDP priklausantys socialdemokratų senbuviai. Galiausiai, akcentuoja politologai, socialdemokratams toliau tarpusavyje konfliktuojant ir veikiant atskirai, net gerai organizuota komunikacija gali būti užgožta kairiaisiais lozungais grįsto „valstiečių“, „darbiečių“ ir „tvarkiečių“ kalbėjimo...

Close