Gintautas Paluckas: šiai Vyriausybei reikalingi pigūs žmonės

Gintautas Paluckas: šiai Vyriausybei reikalingi pigūs žmonės

Prie Vyriausybės protestuojantys socialiniai darbuotojai – dar vienas pavyzdys, kad Sauliaus Skvernelio vadovaujamas ministru kabinetas negirdi arba nenori spręsti viešojo sektoriaus problemų, sako Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas.

Pasak socialdemokratų lyderio, socialinių darbuotojų nesaugumo problema žinoma ne vienerius metus, tačiau valdantieji nerado valios jos imtis, nors valdžioje yra jau trejus metus.

Šiai Vyriausybei reikia pigių ir nesaugių socialinių darbuotojų.

„Taip, viskas kainuoja pinigus. Panašu, kad šiai Vyriausybei reikia pigių ir nesaugių socialinių darbuotojų. Mes taikstytis nesiruošiame. Žmonės savo darbus gali atlikti tik jausdamiesi saugūs, gaudami teisingą atlyginį ir sulaukdami jiems reikalingos pagalbos iš institucijų“, - teigė G. Paluckas.

Jis pridūrė, kad kiekvienų metų rudenį ar žiemą prie Vyriausybės vykstantys protestai jo nestebina. Valdantieji, anot G. Palucko, įpratusi negirdėti ištisų visuomenės grupių.

„Tai yra to negirdėjimo, nebendradarbiavimo tąsa. Taigi, situacija nestebina. Socialiniai darbuotojai – dar viena viešojo sektoriaus grupė, ilgą laiką rodžiusi kantrybę, kuomet Vyriausybė negirdėjo ar nenorėjo spręsti tų iškilusių problemų. Bet tai nieko netikėto –praėjusiais metais protestavo medikai, mokytojai, dėstytojai. Tai yra viešojo sektoriaus trupinimo pasekmės“, - komentavo G. Paluckas.

Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, šalies socialiniai darbuotojai susirinko protestavo dėl nesaugių darbo sąlygų ir mažų atlyginimo.

Susiję straipsniai

Close