Socialdemokratai klausia, ar Premjeras pajėgus vykdyti pareigas

Socialdemokratai klausia, ar Premjeras pajėgus vykdyti pareigas

Abejonių, ar premjeras Saulius Skvernelis pajėgus vykdyti savo pajėgas, socialdemokratams kilo po to, kai paaiškėjo, kad Ministras Pirmininkas nepajėgia surasti laiko ir susitikti su Seimo opozicinėmis partijomis.

Sveikatos apsaugos sritis palikta „be galvos“.

„Tuo tarpu Vyriausybės vadovo atsakomybės srityse problemos kaupiasi viena po kitos. Sveikatos apsaugos ministras susirgo, tikimės, kad ne tymais. Bet manau ir pats A. Veryga dabar nesutiktų naudotis kai kurių „valstiečių“ siūlomais alternatyvaus gydymo būdais - išsimaudyti eketėje. Tymai nevaldomai plinta - jau per 400 sergančiųjų. Lenkijoje dėl panašių protrūkio skaičių skelbiama kritinė padėtis, nors ten gyventojų kur kas daugiau. Lietuvoje dabar ši sritis palikta „be galvos“, - Seime surengtoje spaudos konferencijoje sakė Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Seimo narys priminė ir užsitęsusias aplinkos ministro paieškas, kai kandidato buvo ieškoma keturis mėnesius ir šios srities problemos taip pat buvo ilgą laiką apleistos.

Socialdemokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Sysas priminė, kad Vyriausybė po drastiškų mokytojų streikų davusi pažadą išspręsti viešojo sektoriaus darbuotojų problemas. Ligi šiol to nesugebėjo padaryti. Kelis mėnesius vyriausybėje dirbusi darbo grupė nepajėgė pozicijų suderinti su profesinėmis sąjungomis, daugelį planų dėl mokytojų ir kitų viešojo sektoriaus darbuotojų algų didinimo nukėlė kitų kadencijų laikotarpiams.

Tai ar Jakeliūnas nesantuokinis Skvernelio sūnus, kad jam paskiriamas tėvadienis?

„Klausimas – kas šiandien yra Saulius Skvernelis. Ministras Pirmininkas ar kandidatas į Prezidentus? Aiškus veidmainiavimas, kai premjeras pasiima tėvadienį – laisvą dieną, kurią turėtų skirti savo vaikams – tačiau ją panaudoja rinkimų agitacijai. Tai ar Jakeliūnas nesantuokinis Skvernelio sūnus, kad jam paskiriamas tėvadienis?“ – spaudos konferencijoje Seime klausė A. Sysas.

Socialdemokratai dviveidyste vadina „valstiečių“ dėmesio vaikams nuolatinį deklaravimą ir faktą, kai Ministras Pirmininkas pasiėmęs tėvadienį viešai kalba savo, kaip kandidato į Prezidentus, rinkimų agitacijai.

„Jeigu Saulius Skvernelis nepajėgus kaip premjeras susitikti su opozicija, tai gal turėtų pasirinkti - pasiimti atostogų ir tuomet oficialiai išvengtų tų susitikimų ar tų pareigų, kurių negeba vykdyti kaip Vyriausybės vadovas“, - sako J. Sabatauskas.

Susiję straipsniai

Close