G. Paluckas įvertino žlugusį balsavimą dėl V. Pranckiečio: palikite visa tai

G. Paluckas įvertino žlugusį balsavimą dėl V. Pranckiečio: palikite visa tai

Lietuvos socialdemokratų pirmininkas (LSDP) Gintautas Paluckas pareiškė, kad valstybėje yra svarbesnių darbų nei Seimo pirmininko klausimas ir valdantiesiems pasiūlė šia tema diskusijas baigti.

„Esu ne kartą sakęs, kad „Pranckiečio klausimą“ reikia išimti nuo politinės darbotvarkės, nes jis yra beprasmis – įpūstas asmeninių ir partinių konfliktų, ėdantis laiką ir vagiantis dėmesį nuo svarbesnių politinių klausimų. Vakar pasitaikė – jei taip galima pasakyti – proga tai padaryti ir mes ja pasinaudojome“, - Seime žlugusį balsavimą dėl Seimo pirmininko atstatydinimo įvertino G. Paluckas.

Visuomenė iš valdančiųjų laukia ne to.

„Jokios piktdžiugos dėl to nejaučiu, bet apmaudu, kad Ramūnas Karbauskis šį klausimą per Seimo Etikos ir procedūrų komisiją vėl mėgina grąžinti į dėmesio centrą. Tiesiog taip ir norisi pasakyti: palik tai, juk realiai yra svarbesnių reikalų! Bet šiandien muziką užsako jis, jam ir spręsti. Tik panašu, kad ta muzika visuomenei patinka vis mažiau“, - komentavo G. Paluckas.

Antradienį Seimas slaptu balsavimu nepritarė Seimo Pirmininko V. Pranckiečio atleidimui iš užimamų pareigų. Slaptame balsavime dalyvavo 11 parlamentarų.

Valdantieji, antradienio ryte planavę V. Pranckiečio atleidimą, ūmai apleido posėdžių salę. Dauguma opozicijos atstovų balsavime taip pat nedalyvavo.

Close