Atskaitinė konferencija 2018

Atskaitinė konferencija 2018

Šių metų balandžio 7 dieną įvyko ataskaitinė LSDP Rokiškio skyriaus ataskaitinė konferencija. Į svečius atvyko LR Seimo narė Rasa Budbergytė ir LSDP Skyrių veiklos organizatorė Modesta Petrauskaitė, Rokiškio rajono tarybos daugumos atstovai Gintaras Girštautas ir Irmantas Tarvydis, o konservatoriai buvo labai šiuolaikiški ir atsiuntė elektroninį sveikinimą.

Konferencijos metu skyriaus pirmininkas Tadas Barauskas, Socialdemokratų frakcijos Rokiškio rajono Taryboje pirmininkas Stanislvoas Dambrauskas, Etikos ir procedūrų kartu su Finansų komisijų ataskaitas pristatė Rasa Bimbienė, Moterų klubo veiklos koordinatorė Tania Gavėnavičienė, LSDJS pirmininkės pavaduotojas Laimis Magyla pristatė metines veiklos ataskaitas. Visoms ataskaitoms buvo pritarta.

Skyriaus pirmininkas kartu su LR Seimo nare Rasa Budbergyte pasveikino naujai į bičiulių gretas prisijungusius narius, kurie gavo naujuosius šiuolaikiškus LSDP nario pažymėjimus.

Bičiulis, Rokiškio skyriaus garbės pirmininkas, Vytautas Saulis gavo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio medalį iš Respublikinės Afganistano karo veteranų bei kitų karinių konfliktų dalyvių asociacijos.

Pagrindinis konferencijos klausimas buvo kas bus keliamas kandidatu į Rokiškio rajono savivaldybės  merus 2019-2023 metų kadencijai? Šiai kandidatūrai buvo pasiūlyti Tadas Barauskas, Danguolė Kondratenkienė, Vytautas Saulis ir Vytautas Vilys. Abu Vytautai šios garbės atsisakė, todėl galutiniam balsavimui liko du kandidatai ir po slapto balsavimo balsų daugumą gavo Tadas Barauskas. Todėl 2019-ųjų pavasarį vyksiančiuose rinkimuose į Rokiškio rajono mero postą keliamas TADAS BARAUSKAS, o rinkimų štabui vadovaus Dainora Mineikienė. Taip pat buvo nuo skyriaus į LR Prezidento postą kandidate pasiūlyta Rasa Budbergytė.

Close